3 Nisan 2019 Çarşamba

Uyku Perisi Aurora
Severek ördüğüm bir modeli göstermeye geldim. burada da kayıtlara geçsin. Kendisi Morcekirdek sayfasinin gözde  modellerinden. Hayatımda ilk defa tarif satın aldım pişmanlık da yaşamadım. Genellikle acabalarım oluyordu tereddütte kalıyordum.

Her zaman yeni bir şeyler öğrenmek  hoşuma gitmiştir. Bu modelde ilk defa tel kullanmayı öğrendim. Hatalarım olmadı değil  ama iki defa ördüğüm için yeni şeyler  kattım  kendime ve ilk firsatta bana ait olan bir tel gövdeli bebek yapmayı düşünüyorum.İlk ördüğüm bebekte tel kullanmadım ve çok pişman olmuştum. Ikinci bebek de ilk iskelet yapımını deneyimledim ve kendisini berrak bebişe hediye gönderdim.  Teyzesinden küçük bir hediye. :)

Simdilerde bir daha örmek istiyorum ama elimdekileri bitirmem lazım. Siparişleri örüyorum  ve her zamanki modeller oldugu için buraya eklemiyorum. Yeni modeller çok yakında kendisini burada gösterecektir.
Ayrıntılara dikkat geçerkten çok  ince düşünülmüş. ^^


Tarif için  : Morcekirdek tık tık :)
Takipde kalın  ve yorumlarınızı esirgemeyin. ^^

4 yorum:

 1. Ne tatlı olmuş elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Bunları kullanan çocuk kalmadı artı tabii yetişkinlerinde kullanacağını sanmam. Artık robot bebekler filan kullanılmalı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaniliyorsunuz. Tam tersi bunlarla oynayan çocuk cok fazla ve yetiskinlerde gerekli olan yerlerde gayet iyi dekor olarak kullanabiliyorlar. Siz kendi cocuklarinizi robotlarla buyutebilirsiniz. :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma